تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 فروردین 1401 - 17:59
61 بازدید
کد خبر : 196760

دانلود زیرنویس فیلم X 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم X 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم X 2022 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی، تهیه‌کنندگی و تدوین تی وست است. میا گوث، جنا اورتگا، مارتین هندرسون، بریتانی اسنو، اوون کمپبل، استفن اوره و اسکات مسکودی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. خلاصه داستان این فیلم یک بازیگر و گروهی را دنبال می کند که

دانلود زیرنویس فیلم X 2022 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی، تهیه‌کنندگی و تدوین تی وست است. میا گوث، جنا اورتگا، مارتین هندرسون، بریتانی اسنو، اوون کمپبل، استفن اوره و اسکات مسکودی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. خلاصه داستان این فیلم یک بازیگر و گروهی را دنبال می کند که برای ساختن یک فیلم مستهجن در ملک یک زوج مسن در روستایی تگزاس جمع می شوند، اما خود را در معرض تهدید یک قاتل قرار می دهند.

X در نیوزلند فیلمبرداری شد و تولید آن عمدتاً در فوردل انجام شد. موسیقی آن توسط تایلر بیتس و چلسی ولف ساخته شده است. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جنوب به جنوب غربی (SXSW) در ۱۳ مارس ۲۰۲۲ داشت و در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ توسط A24 در ایالات متحده اکران شد. به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد و منتقدان به ادای احترام آن به فیلم‌های اسلشر قرن بیستم، به ویژه کشتار اره زنجیره‌ای تگزاس در سال ۱۹۷۴ اشاره کردند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/x-2022/

Character Posters for Ti West's 'X' Are Dying to Show You a Good Time -  Bloody Disgusting

زیرنویس فیلم X 2022 در سال ۱۹۷۹، ماکسین مینکس، بازیگر مشتاق پورنوگرافی، به همراه دوست پسر تهیه کننده اش وین، بازیگران دیگر بابی-لین و جکسون هول، کارگردان آر جی و دوست دختر آر جی، لورین، سفری جاده ای از طریق تگزاس در تگزاس آغاز می کنند تا فیلمی بزرگسالان را برای بازار پررونق ویدئوهای خانگی فیلمبرداری کنند.

بابی لین و جکسون عاشقانه ای را به وجود می آورند، در حالی که لورین از محتوای فیلم و تلاش های RJ برای اینکه آن را یک اثر سینمایی جدی جلوه دهد تحت تأثیر قرار نگرفته است. گروه به مزرعه هاوارد و پرل می‌رسند، زوجی مسن که گروه قصد دارند فیلم دختران کشاورز را در مهمانخانه‌شان فیلمبرداری کنند. با شروع فیلمبرداری بدون اطلاع هاوارد، ماکسین توسط پرل به خانه زوج دعوت می شود، جایی که آنها گفتگو می کنند. مروارید از سن خود ابراز تاسف می کند، نسبت به جوانی ماکسین ابراز حسادت می کند و به سمت او پیش می رود. او بعداً مشاهده می‌کند که مکسین با جکسون رابطه جنسی دارد و برانگیخته می‌شود. پرل از هاوارد التماس می کند که با او رابطه جنسی داشته باشد اما او قبول نمی کند و ادعا می کند قلبش خیلی ضعیف است.

شب فرا می رسد و گروه فیلمبرداری در خانه مزرعه خود استراحت می کنند. لورین که مایل است شهرت خود را به عنوان یک آدم مغرور و شیفته فیلم از بین ببرد، درخواست می کند تا در فیلمبرداری شرکت کند که باعث ناراحتی RJ می شود. در نهایت، RJ موافقت می‌کند که صحنه‌ای بین لورین و جکسون فیلم‌برداری کند، اما به دلیل خیانت او به او به قدری عصبانی می‌شود که سعی می‌کند در حالی که بقیه خوابند، آنجا را ترک کند. با این حال، او توسط پرل متوقف می شود، که تلاش می کند او را اغوا کند. وقتی او را رد می کند، او را با چاقو می کشد. لورین و وین متوجه گم شدن RJ می شوند و به جستجو می روند. وین با چنگال در انبار توسط پرل کشته می شود. لورین توسط هاوارد به خانه این زوج دعوت می شود که ادعا می کند پرل گم شده است و از لورین می خواهد که یک چراغ قوه را از زیرزمین بیرون بیاورد. زمانی که لورین این کار را انجام می دهد، جسد پوسیده یک مرد گم شده را پیدا می کند و سعی می کند فرار کند، اما متوجه می شود که در آن قفل شده است.

X (2022) - Official Trailer - YouTube

زیرنویس X 2022 هوارد به مهمانخانه نزدیک می شود و از جکسون می خواهد که به او کمک کند تا پرل را پیدا کند. جکسون قبل از اینکه هاوارد به او شلیک کند، یک ماشین غوطه‌ور را در حوضچه‌ای پیدا می‌کند و خود را همدست در تمایلات خشونت‌آمیز پرل نشان می‌دهد.

در همین حین، پرل وارد مهمانخانه می شود و برهنه به تخت ماکسین می رود. ماکسین بیدار می شود و جیغ می زند و بابی لین شاهد فرار پرل از خانه است. در خانه مزرعه، لورن از یک دریچه برای شکستن پانل در زیرزمین استفاده می کند، اما هاوارد به او ضربه می زند و انگشتش را می شکند و به زور پشتش را داخل می کند. بابی-لین به دنبال پرل در بیرون به دریاچه نزدیک می رود و سعی می کند او را از آب دور کند. پرل با عصبانیت بابی لین را به فاحشه بودن متهم می کند و سپس او را به داخل دریاچه هل می دهد، جایی که تمساح او را می بلعد.

ماکسین می بیند که پرل و هوارد به مهمانخانه برگشته و زیر تخت پنهان می شود. زوج مسن قبل از رابطه جنسی در مورد قتل صحبت می کنند. ماکسین موفق می شود به سمت ون فرار کند، جایی که جسد RJ را پیدا می کند و کلیدها گم شده اند. ماکسین با یک تپانچه از جعبه دستکش، وارد خانه مزرعه می شود و لورین را آزاد می کند، که با عصبانیت ماکسین را به خاطر اتفاقی که افتاده سرزنش می کند. لورن وحشت می کند و از در جلو می دود، اما هاوارد به ضرب گلوله کشته می شود. در حالی که هاوارد و پرل شروع به جابجایی اجساد می کنند و قصد دارند خدمه را به عنوان متجاوزان قاب کنند، یک لورن در حال مرگ هوارد را که دچار حمله قلبی شده و می میرد، مبهوت می کند. ماکسین کلیدهای کامیون هوارد و پرل را پس می گیرد و سعی می کند به پرل شلیک کند، اما متوجه می شود که تپانچه او خالی شده است. پرل سعی می کند به ماکسین شلیک کند، اما نیروی حاصل از تفنگ ساچمه ای او را از خانه بیرون می کند و لگن او را می شکند.

همانطور که پرل مجروح بیرون دراز کشیده است، از ماکسین کمک می خواهد. ماکسین امتناع می کند و همانطور که پرل او را سرزنش می کند، ماکسین با کامیون او را زیر پا می گذارد و سر پرل را له می کند. ماکسین از مزرعه دور می شود. صبح روز بعد پلیس برای بیرون آوردن اجساد وارد خانه می شود. مشخص شده است که ماکسین دختر یک واعظ مسیحی محافظه کار است که سخنرانی هایش اغلب در تلویزیون پرل و هوارد پخش می شد. پلیس دوربین RJ را کشف می کند و در مورد آنچه در آن وجود دارد حدس می زند.

نیت روسکو از فانگوریا در مقاله‌ای درباره این فیلم نوشت که X نمونه‌ای از برداشتی مدرن از زیرژانر ترسناک روانی است که در آن زنان سالخورده یا سالخورده شخصیت‌های ترسناک و خشن را به تصویر می‌کشند. راسکو همچنین خاطرنشان می کند که موضوع اصلی فیلم حول محور پیری، جوانی و اشتیاق به گذشته می چرخد. «با الهام گرفتن از سیاه‌ترین حفره‌های هنر و استثمار، این رابطه بین زیبایی، پیری و خودارزش است که به‌طور آشکار در معماری X می‌خزد». آنتاگونیست – مروارید قاتل – به شیوه‌ای دلسوزانه و می‌نویسد که در لحظه‌ها «نمی‌توان برای این شخصیت غم‌انگیز به شدت متاسف نشد».

X Movie Review – Ti West Goes Full-Throttle on Throwback Horror Film

منتقدان به تأثیر چندین فیلم بر روی X اشاره کردند، با مفسران متعددی که ادای احترام به فیلم ۱۹۷۴ قتل عام با اره زنجیری تگزاس را مشاهده کردند. [۱۱]  فیلم‌های دیگری که توسط منتقدان به‌عنوان تأثیرگذار بر X ذکر شده‌اند عبارتند از Psycho (1960)،  هاردکور (۱۹۷۹)،  The Shining،   تمساح (هر دو ۱۹۸۰)،  و شب های بوگی (۱۹۹۷). ریچارد روپر نوشت که X همچنین حاوی «پژواک» فیلم‌های پورنوگرافیک مانند فیلم آبی (۱۹۶۹) و دبی دوز دالاس (۱۹۷۸) است.

در نوامبر ۲۰۲۰، اعلام شد که A24 فیلمی ترسناک با عنوان X را تولید خواهد کرد که توسط تی وست کارگردانی می شود و میا گوث، اسکات مسکودی و جنا اورتگا در آن نقش آفرینی می کنند. در فوریه ۲۰۲۱، بریتنی اسنو به بازیگران پیوست.

عکاسی اصلی از ۱۶ فوریه تا ۱۶ مارس ۲۰۲۱ در جزیره شمالی نیوزلند انجام شد.

تعدادی صحنه در شهر وانگانوی و اطراف آن فیلمبرداری شده است. تولید عمدتاً در مزرعه‌ای در شهرک فوردل بود، جایی که انبار بزرگی به عنوان بخشی از تولید ساخته شد. عکاسی همچنین در نزدیکی شهر Rangitīkei بولز انجام شد، جایی که تولیدکنندگان از یک تالار شهر قدیمی استفاده کردند.

موسیقی متن فیلم توسط تایلر بیتس و چلسی ولف ساخته شده است و دارای نسخه کاور «Oui, Oui, Marie» است که توسط Wolfe اجرا شده است که به عنوان یک تک آهنگ دیجیتال در ۱۱ مارس ۲۰۲۲ منتشر شد.

جدای از موسیقی بیتس و ولف، این فیلم شامل تعدادی آهنگ از دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ می‌شود، از جمله «در تابستان» اثر مونگو جری، «طبیعی عمل کن» اثر لورتا لین، [نیاز به منبع] و “(نترس) درو” توسط Blue Öyster Cult.  علاوه بر این، در یکی از صحنه‌های فیلم، جکسون (اسکات مسکودی) و بابی-لین (بریتانی اسنو) در حال اجرای «لغزش زمین» توسط فلیت‌وود مک هستند که اولی گیتار آکوستیک می‌نوازد و دومی آواز می‌خواند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.